Şehirler arası nakliyat hizmetimizde başta uzmanlık alanımız olan ev ve ofis Taşımacılığı olmak üzere tüm eşya ve yükleriniz eşyaların cinsine göre özel ambalajlar ile paketlenir, gruplandırılması yapılır ve firmamızın araçlarına deneyimli taşıma personellerince uygun bir sekilde yüklenir. Ve yeni evinizde aynı şekilde tüm eşyalarınızın kurulumu büyük bir özenle yapılır. Şehirler Arası Nakliyat hizmetimizde bir şehirden başka bir şehire büyük bir özen ve titizlikle taşınan eşyalarınızın; Kolileme ve ambalajlama, demontaj ve montaj işlemleri yine firmamızın alanında uzman personelleri tarafından gerçekleştirilmektedir.

Şehirler Arası Nakliyat’ta neden Biz?

Beyza Nakliyat, Şehirler arası evden eve nakliyat’ bir şehirden başka bir şehire eşyalarınızın büyük bir özen! ile taşınması ve sorun yaşanmadan bu işlemin tamamlanması demektir.
Bizde evinizi bir ilden diğer ile taşırken taşınmanızı güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Profesyonel çalışma anlayışımız, her eşyaya uygun ekipmanlarımız, müşterilerle empati kurma becerisine sahip kadromuz… Taşımayı kendi eşyamız gibi sahiplenerek yerine getirmeyi en önemli öncelik olarak görüyoruz. güler yüzlü ve anlayışlı ekibimizle sizlere en iyi hizmeti vermenin gayreti içerisindeyiz. Şehirler arası nakliyat alanında size daha iyi hizmet vermek için araç filomuzu her geçen gün genişletiyor ve çağın koşullarına uygun gelişmelere göre kendimizi yeniliyoruz.

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT FİYATLARI

Şehirler Arası Nakliyat fiyatları kişiler tarafından oldukça sık bir şekilde aranmaktadır. Bu ve buna benzer konularda bilgi vermenin ihtiyaç olduğu düşüncesine vardık. Çünkü piyasada bu durum çok değişken bir hal almış durumda… Şehirlerarası taşımacılıkta ilk dikkate alınan konu taşıma fiyatlarıdır. Fakat verilen fiyatlar arasındaki uçurum kimi vatandaşlarımızı taşıma öncesinde düşündürürken, kimi vatandaşlarımızı da fiyatlardaki yanılgıya düştükten sonra taşıma sonunda düşündürmektedir. Fiyat konusundaki tercihinizi nasıl yapacağınız hakkında öncelikle net olarak söylenmesi gereken bir husus var ki o da şehirler arası taşımacılıkta düşük fiyat söyleyen firmaların ciddiyetsiz olduğudur. Çünkü ciddi bir firmanın ciddi giderleri vardır. Konuyla ilgili daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Şehirler Arası Nakliyat’ta Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Ücretsiz bir şekilde gerçekleştirdiğimiz Ekspertiz hizmetimizle beraber eşyalarınızın şehirler arası nakliyat’ında en uygun fiyat ile taşınmasını sağlıyoruz. Nakliyat ekspertizimiz nakliyat mesafesi, eşyaların miktarı ve cinsi gibi kriterleri dikkate alarak en doğru ve uygun fiyatın çıkarılmasına yardımcı olmasından dolayı önemli ve gereklidir.

  • Nakliyat ekspertizi ile eşyaların miktarı ve cinsi kolay bir şekilde belirlenir. Sizlere uygun fiyat teklifi sunulmuş olur.
  • Taşınma Planı daha kolay bir şekilde hazırlanır.
  • Eşyaların uygun taşınma şeklinin (bina Asansörü, modüler asansör, merdiven) belirlenmesi sağlanmış olur.
  • Uygun Araç Tipinin belirlenmesi yine Ekspertiz raporu ile sağlanmış olur.
  • Gerekli ve Doğru sayıda taşıma personelinin belirlenmesine yine ekspertiz tarafından karar verilir.

 


  •  
  • Evden Eve Nakliyat
  • Ofis Taşımacılığı
  • Piyano Taşımacılığı